Hakkımızda

Sahnede Birlikte
Oyunun Parçası Oluyoruz

Herkesin dilinde, kaleminde, çizgisinde bir reklamcı ifadesi var. Oneway Stage, sadece reklamcı değil. Biz kısa, orta ve uzun vadede bir markanın yolculuğundaki tüm dijital pazarlama süreçlerinde yol arkadaşlığı yapıyoruz.

Markamızı koltuklardan izlemiyor, sahnede birlikte oyunun parçası oluyoruz.

Oneway  “bir fikrim var” diyerek yola çıktığımız ve bu yolda farklı fikirleri olan ve bunu hayata geçirmek isteyen markalarla güzel işlere imza attığımız evimiz oldu. 2009 yılından bu yana hem geleneksel hem de dijital medyanın tüm detaylarına hakim bir şekilde markalarımız ile aldığımız bu yolda büyük işler başardık. Geleneksel medyanın emekliliğe ayrılarak yerini dijital dünyaya bırakması ile birlikte ise dijital pazarlama tecrübelerimize olan güvenimiz ile 2018 yılında “Stage” markasını kurarak farklı ve etkili tüm fikirlere açık bir şekilde çalışmaya devam ettik ve işbirliği yaptığımız markaların bu vizyon ile büyümelerini izlemekten gurur duyduk.

Yaratıcılığı ve özgün fikirler savunduğumuz bu alanda her gün büyüyen profesyonel ekibimiz ile birbirinden kreatif çalışmalar ortaya çıkarmaktayız. Bunu yaparken ise işbirliği içinde olduğumuz markalarımızın önce “hayallerini” dinliyor ardından sürdürülebilir marka değerlerini oluşturmak için her bir departmanımızda titizlikle çalışıyor, stratejiler oluşturuyor ve doğru hamleler yaparak markaları doğru hedef kitleler ile buluşturuyoruz.

Teknolojinin her gün değişim içinde olmasına ayak uyduramayan ama hızla büyümek isteyen işletmelere doğru ve etkili danışmanlık hizmetleri vererek daha güçlü markalar oluşturduk. Her zaman en iyisini yapma amacı ile 2018 yılından bu yana birçok marka ile güzel işler başardığımız bu alanda sizlerle işbirliği yapmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Ekibe Katıl!

Yeteneğinle ve Hayallerinle Büyüle!

Oneway Stage'nin yaratıcı ve tutkulu dünyasında yeni fikirlere ve istekli insanlara kapımız her zaman açık. Sen de ekibin bir parçası olmak için özgeçmişini paylaşabilirsin.