Dijital Reklam

Dijital Reklam Çözümleri

Dijital reklamcılık çözümleri, belirli dijital reklam araçlarının sunduğu ileri seviyedeki hedeflemeler ile markanızın tanınırlığını sağlayacak reklamları oluşturma, takip etme ve analiz etme imkanları sunmaktadır

Intro

Google Reklam Yöneticiliği Nedir?

Google reklam yöneticiliği, arama motorlarının markanız ya da işletmenizi için kullanıma açtığı Google Ads adı verilen bir reklam hizmetidir. Bu reklam aracı ile kullanıcıların Google’da yaptıkları aramalar sonrasında marka reklamlarınız ile karşılaşması ve böylelikle web sitenize kullanıcı trafiği oluşturarak ürünlerinizi satın alması amaçlanmaktadır. Bir hizmet ya da ürün araştırması yapan kullanıcı arama motorunda gerçekleştirdiği arama sonrasında yan bölümde Google Ads reklamları ile karşılaşmaktadır. Bu yöntem kullanıcıların o ürüne karşı ilgi göstermesine ve web sitesine giriş yaparak dönüşüm sağlamasına yardımcı olmaktadır. Markalara müşteri portföyünü geliştirmek adına birçok avantaj sağlayan bu yöntem gösterilecek ürünlerin müşteri segmentine göre paylaştırılmasına da olanak sağlamaktadır.

Google Reklam Yönetimi Nasıl Yapılır?

Markanıza hedef kitle trafiği sağlayacak Google Ads yöntemi uygulanarak hizmet ve ürünlerinizin tanıtımını yapabilir ve satışa döndürebilirsiniz. Bu bağlamda Google reklam yönetim nasıl yapılır sorusunun cevabı da Google Ads dijital reklam aracında gizlidir. Google Ads ile web siteniz entegrasyonu sağlanarak arama motorlarında reklamlarınız yayınlanır. Yayınlanan dijital reklam hizmetleri; markanızın tanınması, müşteri çekmesi ve ürünlerinizin satışa dönmesini sağlayan ve aynı zamanda müşteri analizi yapabileceğiniz bir alan oluşturmuş olmaktadır.

Sosyal Medya Reklamcılığı

Sosyal medya reklamcılığı, markanızın ulaşmayı hedeflediğiniz müşteri kitlesine sosyal medya aracılığı ile ulaşmanızı sağlayan bir çalışma yöntemidir. Bilinir ve güvenilir bir marka olmak için doğru adımlar atmanız ve profesyonel paylaşımlarda bulunmanız gerekmektedir. Bu bağlamda en güçlü pazarlama alanlarından biri olan sosyal medyada doğru strateji ile verilen reklamlar, bu mecralardaki gücünüzü arttırarak tanınan bir marka olmanızın yolunu açacaktır.

Dijital Reklam Çözümleri

Neler Yapıyoruz ?

Oneway Stage ekibi olarak Google reklam yönetimi araçlarını kullanıyor ve markanızı öne çıkarıyoruz.

Arama Ağı Reklamları
Google Ads aracılığı ile arama motoru sorgularında internet sitenizi arama sonuçlarının içinde reklam olarak gösterilmesini sağlıyoruz.
Görüntülü Reklamlar
Youtube gibi çeşitli dijital video platformlarında görüntülü reklam yönetimi oluşturarak markanızın hedef kitlenin ilgilisi çekmesini sağlıyoruz.
Rekabet Anailizi
Rakip firmalar ile aranızda olan rekabet analizinizi çıkararak markanızın iyileştirme çalışmaları için projeler sunuyoruz.
Sosyal Medya Reklamları
Yayınlanan reklam içeriklerini sosyal medya reklamları aracılığı ile belirlenen hedef kitleye ulaştırarak dönüşüm sağlanmasına destek oluyoruz.
Kampanya Reklam Yönetimi
Kampanya reklam yönetimi ile markanızın hazırladığı kampanyaları Google Ads ve çeşitli dijital reklam alanlarında yayınlayarak satış oranlarınızı arttırmanıza yardımcı oluyoruz.
Optimizasyon
Google Ads ile web siteniz arasındaki optimizasyonu gerçekleştirerek markanızı iyileştirme ve büyütme çözümleri oluşturuyoruz.
Raporlama
Dijital reklam yöntemlerinin dönüşüm oranlarını ele alarak aylık gelişim raporu hazırlıyor, size sunuyor ve bilgiler dahilinde bir analiz gerçekleştiriyoruz.
Oneway Stage

Dijital Reklam Süreçleri

Hızla gelişen reklam süreçlerine ayak uydur ve markanı iyileştir…

Araştırma
Markanızın dijital reklam yöntemleri ile ulaşması gereken hedef kitleyi araştırarak bu doğrultuda hazırlıklarımızı gerçekleştirmekteyiz.
Planlama
Markanızı iyileştirme ve tanıtma aşamasında izlenecek adımları planlıyor buna göre alınacak olan aksiyonları planlıyoruz.
Rakip Analizi
Rakip analizi oluşturarak markanızın olduğu yeri ve rakipleri ile arasındaki farkı belirliyor. Markanızın ihtiyacı olan dijital reklam çözümlerini belirliyoruz.
Uygulama
İşletmeniz ya da markanız için hazırlanan planlama dahilinde aksiyon alarak marka reklamlarınızı aktif ediyor ve hedef kitlenize ulaşacak şekilde uyguluyoruz.

Dijital Reklam çalışmaları ile Satışlarınızı arttırıyoruz

Sunduğumuz dijital reklam çözümleri ile hem markanız büyüsün hem de satışlarınız artsın.

+0

Müşteri

+0K

Anahtar Kelime

+0M

İndex

+0

Rekabet

Sıkça Sorulan
Sorular

Markanız için gerekli olan reklam yöntemlerine karar verilmesinin ardından dijital reklam araçlarını kullanarak markanızın tanıtımını yapıyor ve müşteri ağınızı genişletiyoruz.

Oneway stage ekibi olarak sizin için uygun olabilecek tavsiyeleri versek de reklam bütçesini ayarlamak tamamen sizin özelinize bağlıdır. Facebook ya da Google gibi dijital reklam araçlarına ödeme yaparak reklam gösterimi tercihlerinizi belirleyebilirsiniz.

Markanızı büyütmek için hazırladığımız reklamları Facebook ve Google Ads dijital reklam araçları ile yönetiyoruz.

Dijital reklam yönetimi için seçeceğiniz mecraları; hedef kitlenizin yaş, cinsiyet, hangi mecrayı kullanmayı tercih ettikleri ve ilgi alanlarına göre segmentlere ayırabilir ve buna göre tercih yapabilirsiniz.

Dijital reklam danışmanlık ücretleri, markanızın ihtiyacı olan reklam planlamasına bağlı olarak değişmektedir.

Çözüm Ortaklarımızla Daha Güçlüyüz!

Google
Google
Google Tag Manager
Semrush
Google Data Studio
Google