Web Yazılım Çözümleri

Web Yazılım Çözümleri

Kullanışlı, fonksiyonel, estetik ve çözüm odaklı web yazılım hizmetleri ile markanız için geleceğe yatırım yapın.

Kullanıcı Deneyimi Ön Planda

Combine seamlessly fitting layouts, customize everything you want, switch components on the go!

Kullanıcı Deneyimi
Markanız için hem web hem de mobil uyumlu hazırladığımız web sitesi ile kullanıcı deneyimini en yüksek oranlara taşıyoruz.
SEO
Web sitenizi hazırlarken site içi SEO ve site dışı SEO çalışmaları için kullanım alanları oluşturuyoruz. Böylelikle markanız üst sıralarda yer almaya hazır hale geliyor.
Google Entegrasyonları
Markanız için oluşturduğumuz web sitenin vermek istediğiniz hizmete göre Google entegrasyonlarını yaparak hem dönüşüm oranlarını arttırıyor hem de analiz ve raporlama için veri oluşmasına destek oluyoruz.
Mobil Uyum
Kullanıcıların mobil araçlarda daha çok vakit geçirdiğini biliyor ve web sitesi tasarımlarımızı mobil uyum şartların uygun şekilde hazırlıyoruz.
İçerik yönetimi
Web sitenizde yer alacak tüm açıklamaları doğru ve SEO uyumlu bir şekilde oluşturarak web sitenizin arama motorları kriterlerine uyması ve üst sıralarda yer almasını sağlıyoruz.
Performans
Potansiyel müşterilerinize sunacağınız hizmet sektörüne göre tasarladığımız web sitenizin kolay kullanılır, fonksiyonel ve hızlı aksiyon alabilmesi için performans çalışmaları yapıyoruz.
Destek
Web yazılımı ile ilgili yaşayabileceğiniz her türlü soruna karşı işbirliği süresince ihtiyacınız olduğunda destek hizmetlerimizi sunuyoruz.
Perfect for Sales. Marketing. And Support.

We carefully review new entries from our community one by one to make sure they meet high-quality design and functionality standards. From multipurpose themes to niche templates, you’ll always find something that catches your eye.

Seo Arama Motoru Optimizasyonu

Seo arama motoru optimizasyonu ile web sitenizin anahtar kelime aramalarında üst sıralarda yer alması için web yazılım desteği almanız rakiplerinizin önüne geçmenize destek olacaktır.

Özgün Tasarım

Markanızı anlatmak ve tanıtmak için istekleriniz doğrultusunda özgün tasarımlar hazırlayarak hayalinizdeki web sitesini tasarlıyoruz.

Kullanıcı Deneyimi

Özgün, fonksiyonel, hızlı ve kullanım kolaylığı ile kullanıcı deneyimini öncelikli ve en üst seviyede tutarak web sitenizin geliştirilmesinde destek oluyoruz.
Kurumsal Web Çözümleri
Kurumsal kimliğinize yakışacak imza niteliğindeki web sitenizi oluşturuyoruz.
Özel Yazılım Çözümleri
Firmaların kendi çalışma stillerine uyun olarak özel tasarlanan programlar hazırlamaktayız.
B2B Çözümleri
B2B çalışma sistemine sahip şirketleri için B2B web tabanlı web siteleri tasarlıyoruz.
B2c Çözümleri
B2C çalışma sistemine sahip şirketleri için B2C web tabanlı web çözümler tasarlıyoruz.
E-Ticaret Çözümleri
E-Ticaret odaklı markalar için kullanım kolaylığı sağlayan bir web sitesi yaratarak kullanıcı deneyimini kolaylaştırıyoruz.
Online Ödeme Sistemleri
Güvenlik ve kolaylığın bir arada olması gereken ödeme sistemleri için programlar tasarlıyor ve kullanım desteği sağlıyoruz.

Portfolyoyu İncele

Birçok marka ile yaptığımız işbirlikleri doğrultusunda hazırladığımız portfolyoyu inceleyebilir siz de aramıza katılabilirsiniz.

Sıkça Sorulan
Sorular

Hazırladığımız tüm web siteler arama motorlarının standartlarına uygun olarak hazırlanmakta ve markanızın üst sıralarda yer alması için titizlikle çalışılmaktadır.

Mevcutta var olan web siteniz için ihtiyacınız olan her türlü desteği sağlayabilmekteyiz. İçerik düzenlemesi yapabilir, iç seo iyileştirmeleri üzerinde çalışabiliriz. Tüm bunlarla birlikte e-ticaret sitelerinde kullanıcı davranışlarına göre web sitenizin içyapısını düzenleyebilmekteyiz.

Web yazılım teknik açıdan sizin ihtiyaçlarınıza yönelik hazırlandığı için bu ihtiyaçlar doğrultusunda bir çalışma programı hazırlamaktayız. Bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Çözüm Ortaklarımızla Daha Güçlüyüz!

HTML5
CSS
Codeigniter
JavaScript
Jquery
Mysql