Sosyal Medya

Sosyal Medya
Danışmanlığı

Dijital dünyanın en aktif olduğu bu mecrada, sosyal medya danışmanlığı alarak; kreatif, aktif ve profesyonel paylaşımlarda bulunabilir ve dijital medyada daha görünür olabilirsiniz.

Intro

Sosyal Medya Reklamcılığı Nedir?

Sosyal medya reklamcılığı, markanızın ulaşmayı hedeflediğiniz müşteri kitlesine sosyal medya aracılığı ile ulaşmanızı sağlayan bir çalışma yöntemidir. Bilinir ve güvenilir bir marka olmak için doğru adımlar atmanız ve profesyonel paylaşımlarda bulunmanız gerekmektedir. Bu bağlamda en güçlü pazarlama alanlarından biri olan sosyal medyada doğru strateji ile verilen reklamlar, bu mecralardaki gücünüzü arttırarak tanınan bir marka olmanızın yolunu açacaktır.

Sosyal Medya Reklamcılığı Nasıl Yapılır?

Sosyal medya reklamcılığı nasıl yapılır sorusunun cevabına değinmek gerekirse; sosyal medyada paylaşılan gönderilerin profesyonel ve yaratıcı olması birinci önceliktir. Marka değerinin arttırılması için ise yapılan reklam çalışmaları kullanıcı etkileşimi sağlamasının yanı sıra verdiğiniz hizmet ya da satışını yaptığınız ürünlerinizin talep görmesini de sağlamaktadır. Markanızın hedef kitle tarafından beğenilmesi ve dönüşüm sağlanması için profesyonel bir sosyal medya reklamcılığı hizmetine ihtiyacı olacaktır.

Sosyal Medya Çözümlerimiz

Oneway Stage’nin markanız için sunduğu sosyal medya çözümleri ile, markanızın gücü arttırın.

Rakip Analizi
Hizmet verdiğiniz sektöre bağlı olarak rakiplerinizin analizini yaparak, markanızı onlardan daha iyiye taşıyacak çözümler sunmaktayız.
Reklam Yönetimi
Sosyal medya kanallarını yönettiğimiz iş ortaklarımızın reklam yönetimlerini gerçekleştirerek daha çok kitleye ulaşmasını sağlamaktayız.
İçerik Yönetimi
Profesyonel şekilde hazırlanan gönderiler için hedef kitlenize firmanıza uygun içerikler hazırlayarak markanızın daha çok öne çıkmasını sağlamaktayız.
Görsel Tasarım
Farklı, yaratıcı ve profesyonel içerikler hazırlayarak markanızı sosyal medya platformlarında en iyi şekilde tanıtmaktayız.
Video İçerikler
Sosyal medya platformlarında en dikkat çeken içeriklerin video gönderileri olduğunu bilmekte ve profesyonel video paylaşımları ile markanızın tanıtımını yapmaktayız.
Raporlama
Sosyal medya paylaşımlarınızın ve reklamlarınızın aylık olarak dönüşüm oranlarını takip etmekte ve hazırladığımız rapor ile gelişme hızınızı size sunmaktayız.
Oneway Stage

Nasıl Çalışır?

Araştırma
Markanızın yer aldığı sektörle ilgili araştırmalar yapıyor ve rakip firmalardan daha farklı olan yönünüzü öne çıkarıyoruz.
Rakip Analizi
Rakiplerinizin sosyal medyadaki etkileşim oranlarının analizini yaparak hangi dijital medya çözümleri ile öne çıkabileceğinizi belirliyoruz.
Planlama
Yapılan analiz ve hazırlıklar sonrasında aylık periyodlarda hedefler belirleyerek bir çalışma planlaması hazırlıyoruz.
Aksiyon
Tüm planlamalar doğrultusunda aksiyon alarak markanızı hedef kitlelere ulaştırarak tanınır olmanızı ve organik olarak büyümenizi sağlıyoruz.

Sosyal Medya Yönetim Tekliflerimiz

Size uygun olan sosyal medya yönetimi paketlerinden birini seçerek profesyonelliğe adım atın…

Giriş

12.000TL

For beginners

Premium support
Cancel anytime
Full access to all features
No credit card required
Pro

19.000TL

For entreprises

Premium support
Cancel anytime
Full access to all features
No credit card required
Uzman

Fiyat Alınız

For freelancers

Premium support
Cancel anytime
Full access to all features
No credit card required
Free network access
Unlimited future updates

Sıkça Sorulan
Sorular

Sosyal medya platformlarında markanız adına kullanıcı hesapları oluşturarak ve yöneterek daha çok kitleye ulaşmanızı ve verdiğiniz hizmetlerin kazanca dönüşmesini sağlıyoruz.

Markanızın büyümesini sağlayacak olan Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin, Youtube ve Pinterest gibi platformları kullanıyoruz.

Sosyal medya platformları son yıllarda en çok dönüşüm oranına sahip platformlardır. Doğru strateji ile milyonlarca kişinin kullandığı bu mecralarda markanızın bilinirliği ve hizmetlerinizin kazanca dönüş oranı oldukça yüksek olmaktadır.

Markanızın gelişmesi için bazı püf noktalarına değinerek tavsiyeler vermekteyiz. Fakat tercihleriniz doğrultusunda hizmetlerden yararlanmak sizin kararınıza bırakılmaktadır.

Marka ya da işletmenizin ulaşması gereken hedef kitleye başlı olarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir planlama yaparak sizinle fiyat çözümlerimizi paylaşmaktayız.

Sosyal Medya
Blog

Sosyal medya yönetimine dair aradığınız her şeyi bulabileceğiniz blog içeriklerimize göz atabilirsiniz. ⚡️

Çözüm Ortaklarımızla Daha Güçlüyüz!

Facebook
Google Analiz
Semrush
Meta
Google
Google Data Studio