E-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret
Danışmanlığı

Her gün gelişen ve değişen dijital dünyada yerinizi almak ve başarılı olmak için e-ticaret danışmanlığı hizmeti almanız sizi rakiplerinizden bir adım öne taşır.

Intro

E-Ticaret Ajansı

E-ticaret danışmanlığı ajansı, web siteniz üzerinden satışını gerçekleştirmek istediğiniz ürün ve hizmetleri çeşitli dijital medya araçları ile hedef kitlenize ileten ve bu süreci yöneten firmalardır. Bu ajanslar, web siteniz ya da dijital platformlarınızın ihtiyacı olan hizmetleri belirleyerek markanızın büyümesinde size danışmanlık hizmeti verir.

Neler Yapıyoruz

E-ticaret danışmanlığı ajansları, dijital pazarlama çalışmalarından web sitenizin üst sıralarda yer almasına yardımcı olan SEO çalışmalarına, kampanya yönetimlerinden reklam çalışmalarına kadar tüm e-ticaret sürecinizi yöneterek hedeflediğiniz başarıya ulaşmanızda destek olur.

E-Ticaret Danışmanlığı
Çözümlerimiz

Markanızın büyüme sürecinde sunduğumuz E-Ticaret Danışmanlığı hizmetleri ile daha çok müşteriye ulaşıp daha çok satış yapmanıza yardımcı oluyoruz.

Seo
Hazırladığımız SEO çalışmaları ile markanızın arama motorlarında üst sıralarda yer almasını ve müşterilerinizin sizi kolayca bulabilmesine destek oluyoruz.
Google Entegrasyonları
Sunduğumuz dijital medya çözümleri ile web sitenizin Google entegrasyonlarını gerçekleştiriyor ve markanızın büyüme sürecini analiz ediyoruz.
Google ADS
Oluşturduğumuz reklam çalışmaları ile markanızı hedef kitlenize tanıtımını sağlıyor ve web sitenizde organik trafik akışı sağlayarak satış oranlarınızı arttırıyoruz.
Dijital Entegrasyonlar
Markanızın aynı anda işbirliği yaptığı tüm platformlar ile entegrasyonunu sağlayarak hizmet ve ürün yönetiminizi kolaylıkla yapabilmenizi sağlıyoruz.
Sosyal Medya
Sosyal medya platformlarında aktif rol almanızı sağlayıp bu kanallardan gelebilecek olan hedef kitlenin dikkatini çekerek marka bilinirliğinizi arttırıyoruz.
Raporlama
Yapılan çalışmalar sonrası hazırladığımız gelişim raporunu belirli süreçler dahilinde sizinle paylaşarak büyüme hızınızı görmenizi sağlıyoruz.
Oneway Stage

Nasıl Çalışır?

E-ticaret danışmanlığı hizmeti veren Oneway Stage, sunduğu dijital medya çözümlerini uygulayarak ve takibini gerçekleştirerek markanızın büyüme hızını arttırır.

Altyapı Seçimi
Web sitenizin gelişmesi ve büyümesi için gerekli olan dijital medya araçlarını kararlaştırarak altyapı oluşturma sürecinde size destek oluyoruz.
Analiz
Gerçekleştirdiğimiz analizler ile hangi dijital medya mecralarından dönüş aldığınızı belirliyor ve buna yönelik çalışma planı oluşturuyoruz.
Planlama
Çalışılması kararlaştırılan dijital medya kanallarının web siteniz ile entegrasyonlarını sağlayarak markanızın belirlenen süreçteki büyüme planlamasını hazırlıyoruz.
Aksiyon
Tüm hazırlıkların ardından kullandığımız dijital medya araçları ile gerekli aksiyonları alarak markanızın tanınmasını ve ürünlerinizin satışa dönüşmesini sağlıyoruz.
Affordable prices

Size en uygun e-ticaret paketlerimiz

İhtiyacınıza uygun e-ticaret paketini seçin, markanızı büyütmeye birlikte başlayalım…

Giriş

12.000TL

Yeni Başlayanlar İçin

E-Ticaret Altyapısı Seçimi
Grafik Tasarım
Dijital Pazarlama Stratejisi
Dijital Entegrasyonlar
Google ADS Kurulumu
Sosyal Medya Kurulumu
Seo İçeriği
Arama Motoru Optimizasyonu
Başvur
Giriş

19.000TL

Yeni Başlayanlar İçin

E-Ticaret Altyapısı Seçimi
Grafik Tasarım
Dijital Pazarlama Stratejisi
Dijital Entegrasyonlar
Google ADS Kurulumu
Sosyal Medya Kurulumu
Seo İçeriği
Arama Motoru Optimizasyonu
Başvur
Uzman

Fiyat Alınız

For freelancers

Premium support
Cancel anytime
Full access to all features
No credit card required
Free network access
Unlimited future updates

Sıkça Sorulan
Sorular

E-ticaret ile ilgilenen ama nereden başlayacağını bilmeyen şirketlere sunduğumuz bir satış yönetimi danışmanlığıdır. Web site kurulumundan entegrasyonlara hatta satış ve iyileştirme çalışmalarına kadar birçok alanda hizmet vermekteyiz.

Teknik birçok bilgi ve doğru bir yönetim stratejisi uygulanması gereken bir süreç olduğundan markanızın başarılı olmasını ve büyümesini istiyorsanız e-ticaret danışmanlık hizmeti almalısınız.

E-ticaret ile uğraşan firmaların web sitelerinde geliştirme ve iyileştirme çalışmaları yaparak teknik çalışmalardan e-ticaret yönetimine kadar her türlü danışmanlık hizmeti alınmasıdır.

E-ticaret danışmanı ile çalışmanız, web sitenizin bilinirliğini arttırırken hedef kitlenizin web sitenizdeki vakit geçirme oranlarını da olumlu etkiler. E-ticaret danışmanınızın desteği ile sunduğunuz hizmet ve ürünler satışa dönüşerek size kısa sürede kazanç olarak yansır.

E-ticaret danışmanlığı kapsamında verdiğimiz hizmetleri inceleyen paket programlarını inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

E-Ticaret
Blog

E-ticarete dair aklınıza takılan her türlü sorunun cevabı için blog yazılarımızı inceleyebilirsiniz. ⚡️

Çözüm Ortaklarımızla Daha Güçlüyüz!

Semrush
ahrefs
Tag Manager
Scremingfrog
Google Data Studio
Google