Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama Çözümleri

Potansiyel müşteriler ile bir araya getirilmek istenen bilgi, ürün ya da hizmetlerin çeşitli elektronik platformlar aracılığı ile tanıtılması ve pazarlanmasını sağlayan sisteme dijital pazarlama çözümler üretiyoruz...

Neler Yapıyoruz
Intro

Dijital Pazarlama Nedir?

Dijital pazarlama nedir sorusunun cevabı kısaca; satışı gerçekleştirilmek istenen ürün ya da hizmetlerin hedef kitle ile bir araya getirilmesi için dijital ortamlarda yapılan tanıtım çalışmalarının tümüdür denilebilir. Yeni ve gelişen bir pazarlama yöntemi olmasına rağmen dijital satış tekniklerindeki dönüşümün artmasına bağlı olarak gösterdiği başarıyla kendisini kanıtlayan dijital pazarlama yöntemleri, en çok tercih edilen tanıtım kanalıdır.

Bu şekilde dijital pazarlama çözümlerine önem veren ve bu konuda gerekli adımları atan firmaların rakiplerine oranla çok daha kısa sürede organik olarak büyüdüğü görülmektedir. İnternet sitelerinden sosyal medya kanallarına, Online PR çalışmalarından elektronik broşür ve kataloglara kadar birçok alanda dijital pazarlama çalışmalarını gerçekleştirmek mümkündür.

Siz de sunduğumuz dijital pazarlama çözümleri ile markanızın tanıtımını yapabilir, satışlarınızı arttırarak müşteri ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz.

Dijital Pazarlama Hizmetleri

Neler Yapıyoruz ?

Çeşitli dijital pazarlama araçlarını kullanarak markanızın bilinirliğini arttırıyor ve büyümesine yardımcı oluyoruz.

Google Reklamları
Google reklamları ile sadece markanızın reklamını yapmıyor aynı zamanda potansiyel müşterilerinize satış yapmanızı amaçlayarak gelirlerinizin artmasına da yardımcı oluyoruz.
İçerik Yönetimi
Oneway Stage ekibimiz ile markanızı ve potansiel müşteri kitlenizi analiz ederek etkili içerikler oluşturuyoruz ve böylece etkileşimlerinizi arttırıyoruz.
İnfluencer Pazarlama
Marka ve ürünlerinizin analizinin ardından hedef kitlenizi en çok etkileyecek influencerlar ile işbirliği yapılmasını sağlıyor böylece ürünlerinizin hem tanıtımını hem de satış oranlarını arttırmayı hedefliyoruz.
E-Ticaret Danışmanlığı
Web sitenizdeki tüm süreçleri yöneterek bilgi, ürün ya da hizmet satışlarınızı arttırmanız için danışmanlık hizmeti veriyoruz.
Sosyal Medya Reklamcılığı
Sosyal medya platformlarında markanız adına verdiğimiz reklamlar ile ihtiyacınız olan hedef kitlenin dikkatini çekerek dönüşüm oranlarınızı arttırıyoruz.
Sosyal Medya Yönetimi
Markanıza ait sosyal medya platformlarınızın yönetimini üstleniyor ve size en çok etkileşim getirecek dijital medya çözümlerini kullanarak markanızı büyütüyoruz.
E-Mail Marketing
E-mail marketing çalışması ile web sitenizin veri tabanında yer alan üye müşterileriniz ile kutlama, tanıtım, kampanya ve pazarlama mesajlarınızı paylaşıyor satışa dönüşüm oranlarını arttırıyoruz.
Medya Planlama ve Satın Alma
İhtiyacınız olan dijital medya planlamalarını doğru ve stratejik şekilde yaparak markanızı reklam, tasarım ve kampanyalar aracılığı ile hedef kitleniz ile buluşturuyoruz.

Dijital Pazarlama Süreçleri

Tüm Süreçlerle büyümeyi hedefliyoruz.

İnceleme
Web site analizinizi yaparak ihtiyacınız olan hizmetleri belirleyip buna göre web sitenizi iyileştirme çalışması yapmaktayız.
Optimizasyon
Web site optimizasyonunuzu gerçekleştirerek markanızın en doğru şekilde büyümesini sağlıyoruz.
Hesap Kurgusu
Web siteniz ve dijital medya platformlarınızda kullanılacak olan hesap kurgusunu yaparak başarı hızınızı takip ediyoruz.
Raporlama
Haftalık ve aylık olarak hazırladığımız ve size sunduğumuz raporlar ile dönüşüm oranlarınızı arttırarak, markanızın iyileştirme sürecini takip ediyoruz.

Dijital Pazarlama çalışmaları ile Satışlarınızı arttırıyoruz

Size sunduğumuz dijital pazarlama araçlarını kullanarak markanızı hedef kitlenize tanıtıyor ve dönüşüm oranlarını yükseltiyor ve satış oranlarınızı arttırıyoruz.

+0

Müşteri

+0K

Anahtar Kelime

+0M

İndex

+0

Rekabet

Sıkça Sorulan
Sorular

Markanızı büyütme sürecinde bir dijital pazarlama ajansı ile çalışmanız, işletmenizin ulaşmak istenen kitle tarafından tanınmasına ve ürünlerinizin kısa zamanda satışa dönüşmesini sağlanmasına destek olmaktadır. Profesyonel bir ekip ile çalışmanı kısa sürede hızlı aksiyon almanızı sağlayacaktır.

Dijital pazarlama ajansı hizmetlerimiz, Google reklamları oluşturarak tanınırlığınızı arttırmak, sosyal medya reklamcılığı yaparak sosyal medya kanalındaki varlığınızı büyütmek ve SEO uyumlu içerikler ile markanızın üst sıralara yerleşmesini sağlıyor ve etkileşim oranlarınızı arttırıyoruz.

Dijital pazarlama ajansı marka ve markanın hitap edeceği hedef kitleyi çeşitli fijital medya araçlarını kullanarak bir araya getirir ve burada etkileşim oluşturmakla birlikte dönüşüm oluşmasına da destek olur.

Dijital pazarlama nedir sorusunun cevabı; müşteri potansiyeli gösteren kullanıcılar ile satışı gerçekleştirilecek hizmet ve ürünlerin elektronik platformlarda tanıtılması yöntemidir.

Dijital pazarlama çok yönlü bir alana sahip olduğu için işbirliği yapılacak olan markanın istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda bir fiyat çalışması yapılmaktadır.

Çözüm Ortaklarımızla Daha Güçlüyüz!

Google
Google
Google
Facebook
Hotjar
Meta